Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výchova a výcvik člověka

25. 2. 2007

Strakáči mají nějaké speciální charisma.. Bonifác si nás prostě uzpůsobuje k obrazu svému.. Matně vzpomínám na dobu, kdy jsme si říkali, že pes nesmí na gauč... Hned první den se hranice posunula..tedy: "Bonifác smí na gauč, ale pouze na pozvání."... Jenže Bonifác je takový psí akrobat a gaučem se prochází jen tak mimochodem při své cestě obývacím pokojem. Kdo by to pořád hlídal, že?  "No dobře, tak na gauč smí kdykoliv." :-)) Jen si tak říkám, proč Pepík vyráběl tu "psí postel". Budiž mu útěchou, že se hodí alespoň v noci. (viz. foto) Bonifác totiž nesmí do postele....:-)))

Největší pokroky ve výchově člověka se dějí, když můj "ženský element" opustí na dva dny domácnost. Po takové pánské jízdě Bonifác i zapomíná, že čurat se má venku. Proč by to dělal, když je tam spousta zajímavějších věcí..

Jo, jo…ach ta důslednost. Naštěstí je Bonifác i člověk tvor inteligentní a tak chápe, kdy  se pravidla dodržovat musí. Některá pravidla byla pouze špatně nastavená... Bonifác tak krásně hřeje a rád se mazlí, že nepouštěním na gauč bychom vlastně byli sami proti sobě, že? :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Výchova a výcvik člověka